Македонски | Shqip | English |

BMW 520

Се продава од: Olekober 04 мар. 10:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.530 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 000 ЕУР

Година: 2014
Менувач: Автоматски
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 520
Bmw 520 , 2014
Нема посетени огласи
Кон почеток