Македонски | Shqip | English |

BMW 525D -01 MOZE ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: MECE CAR VINICA 13 дек. 19:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 499 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 525
Kolata e vo ispravana sostojba regstirana MOZE ZAMENA
Нема посетени огласи
Кон почеток