Македонски | Shqip | English |

BMW 530D

Се продава од: XXXXXX 24 дек. 13:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Se prodava Bmw 530d vo odlicna sostojba uvezeno od ch...
Avtomobilot poseduva:
-elektricni prozori
-elektricni retrovizori
-kozen volan
-kozen interier
-komandi na volan
-navigacija
-parking senzori
-svetla za magla
-senzori za dozd
-klima
-xenon
-bord kompjuter
-elektrika na volan
-memorii na volan
-elektricni sedista
-memorii na sedista
-greaci na sedista
Avtomobilot ima smeneto maslo filter za maslo filter za vozduh filter za gorivo i filter za polen
Ima 18ki aluminiumski bandazi so 4 glanc novi zimski gumi i 4 letni 80% CENA PO DOGOVOR...... MOZE ZAMENA
Нема посетени огласи
Кон почеток