Македонски | Shqip | English |

BMW X3 3.0d 218ks od CH

Се продава од: Zdravko 26 мар. 12:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

9 999 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X3
Se prodava BMW X3, 3.0d, 218ks,
Godina na proizvodstvo: 11.07.2007god.
Pominati KM: 181000
Donesen od CH, kupen od prv gazda, so servisna kniska, servisiran samo vo ovlasten BMW servis.
Moze da se vide, proba i provere vo sekoe vreme.
BEZ ZAMENI !!!
Нема посетени огласи
Кон почеток