Македонски | Shqip | English |

DAIHATSU MATERIA 1.5 OD CH

Се продава од: Zdravko 18 фев. 11:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР   3 999 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Daihatsu
Модел: MATERIA
Se prodava Daihatsu Materia, 1.5, 103 ks.
Proizvedena: 21.08.2007 god.
Kolata e donesena od CH, kupena od prv gazda so servisna kniska do posleden kilometar.
+ uste eden par bandazi so zimski gumi !!!
Moze da se vide i proba vo sekoe vreme.
info Gorgi: 079340794
Нема посетени огласи
Кон почеток