Македонски | Shqip | English |

FIAT PANDA 1.3 JTD 4X4

Се продава од: Zdravko 27 фев. 12:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.640 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 444 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 75 000 - 79 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Panda
SE PRODAVA FIAT PANDA 1.3 JTD, 4X4 2008god.
UVEZENA OD SVAJCARIA, 75000 KM REALNI SO SERVIRSNA KNISKA.
PROVERKA VO SEKOE VREME KADE SAKATE A MOZE I VO OVLASTEN SERVIS NA FIAT.
REGISTRIRANA DO 23.01.2020 god. + zelen karton.
+ USTE EDEN PAR BANDASI SO NOVI LETNI GUMI.
info Gorgi: 079340794
Нема посетени огласи
Кон почеток