Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto

Се продава од: Vancho 06 мар. 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 200 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 90 000 - 94 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Punto
Zacuvana garazirana vo dobra vozna sostojba so klima
Нема посетени огласи
Кон почеток