Македонски | Shqip | English |

Ford 12-M Taunus -70

Се продава од: Mirko 12 мар. 14:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 70-тите
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Taunus
Prodavam Ford 12-M Taunus od 1970 godina. Prv gazda. Voziloto e garazirano i e vo odlicna vozna sostojba. Voziloto osven racen ima plus i damski menuvac. Cena po dogovor.
Mirko 078 527 737
Нема посетени огласи
Кон почеток