Македонски | Shqip | English |

Jeep GRAND CHEROKEE

Се продава од: Kabir 18 дек. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 999 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Jeep
Модел: Grand Cherokee
Voziloto e vo odlicna sostojba uvezeno od R. Germanija,so novi zimni gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток