Македонски | Shqip | English |

Kia Sorento 2.5 crdi 4x4 auto TOP

Се продава од: Goran 13 фев. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Kia
Модел: Sorento
Se prodava kia sorento vo odlicna sostojba bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja vo nego. Dobro cuvan i redovno servisiran.
Kupen od Svajcariaja za licno zadovolstvo. Nema bukvalno nikakvi maani.
motor 2.5-100 kw 4x4 auto
km 225xxx realni!!
tel 070927728 070304230
Нема посетени огласи
Кон почеток