Македонски | Shqip | English |

RANGE ROVER 3.6 V8 DIZEL -09 MOZE ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: MECE CAR VINICA 02 јун. 16:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

20 000 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Land Rover
Модел: Range Rover Sport
Kolata e vo dobra sostojba so full oprema moze zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток