Македонски | Shqip | English |

Mini One Cooper od CH

Се продава од: Zdravko 08 апр. 12:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР   3 900 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: MINI
Модел: ONE
Se prodava Mine One, Mine Cooper.
Proizveden: 01.09.2005 god.
KM: 230000
Donesen od Svajcarija so vozenje, kupen od prv gazda.
Moze da se vide i proba vo sekoe vreme.
BEZ ZAMENI !!!
Нема посетени огласи
Кон почеток