Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 250 4Matik

Се продава од: Dimitar 08 мар. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

17 900 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 250
Top sostojba.
Uvezena od Mercedes Germanija pred 2 godini.
Se funkcionira besprekorno.
Нема посетени огласи
Кон почеток