Македонски | Shqip | English |

MERCEDES C 200 BENZIN -02 MOZE ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: MECE CAR VINICA 02 јун. 16:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
Kolata e vo dobra sostojba regstirana MOZE ZAMENA ZA KES EKSTRA CENA
Нема посетени огласи
Кон почеток