Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Lancer 2.0 dizel

Оглас од претпријатие. Се продава од: MECE CAR VINICA 02 јан. 13:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Mitsubishi
Модел: Lancer
Kolata e vo dobra sostojba regstirana so zelen ksrton moze zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток