Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA

Се продава од: Robert Lazarov 10 мар. 22:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Kolata e vo odlicna sostojba,bez zamena.
Нема посетени огласи
Кон почеток