Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA -03 1.2 Benzinec

Се продава од: Zoran 13 јан. 15:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 800 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Full oprema
Klima/parno
Radio (CD mp3)
...
Kolata e vo ODLICNA sostobja i e REGISTRIRANA do juni 2018.
Нема посетени огласи
Кон почеток