Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 407 HDI -05 MOZE ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: MECE CAR VINICA 13 дек. 19:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 407
Kolata e vo ispravana stojba regstirana MOZE ZAMENA
Нема посетени огласи
Кон почеток