Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna moze zamena

Се продава од: naser memedov Вчера 01:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 5 000 - 9 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Laguna
Kolata e u vozna sostojba ima 4 novi gumi registrirana cela godina dizna plin sistem ot noviot .
smenet rebrast kais .vodna pumpa .benziska pumpa. moze i zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток