Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza 1.4

Се продава од: kristijan 18 мај 02:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Ibiza
Se prodava Seat Ibiza 1.4 benzin ,2004 god
Cena po dogovor
Poveke info na tel 077590834
Нема посетени огласи
Кон почеток