Македонски | Shqip | English |

SEAT IBIZA 1.4 MPI 44 kW

Се продава од: Sasko 21 дек. 16:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 100 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Ibiza
Se prodava Seat Ibiza vo dobra sostojba. Ima novi gumi, nov akumulator.
Нема посетени огласи
Кон почеток