Македонски | Shqip | English |

Tata Telcoline

Се продава од: Stole 18 фев. 15:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Tata
Модел: Telcoline
Се продава Тата 2.0 дизел прв газда.
Нема посетени огласи
Кон почеток