Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 6 1.6 TDI 105PS NOV 114.000KM

Се продава од: Laze 11 мар. 22:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.710 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 700 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Vw GOLF VI SO FULL OPREMA MNOGU ZACUVAN SO MNOGU MALA KILOMETRAZA KOJ SE 100% REALNI UVEZENA E OD GERMANIJA SO VOZENJE SO SERVISNA KNISKA SO 114 .000KM MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VIE IMA NOVI GUMU PLADENO SE DO REGISTRACIJA
Нема посетени огласи
Кон почеток