Македонски | Shqip | English |

VW Golf

Се продава од: Иванка 22 фев. 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Регистрирана цела година, летни и зимски гуми.
Нема посетени огласи
Кон почеток