Македонски | Shqip | English |

WV UP 1.0

Оглас од претпријатие. Се продава од: MECE CAR VINICA 13 дек. 19:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 14.320 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 599 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: up!
Kolata e vo dobra sostojba regstirana
Нема посетени огласи
Кон почеток