Македонски | Shqip | English |

Cisterna

Се продава од: Vanco 24 фев. 17:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Виница
Возила : Друго
Cisterna za voda so hidraulicna pumpa , 1000 litri
Poveke info:
+38977975533

+38970473838
Нема посетени огласи
Кон почеток