Македонски | Shqip | English |

Kombajn Zmaj 133

Се продава од: Vanco 24 фев. 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Виница
Возила : Комбајни
Комбајнот е во одлична состојба ,и спремен за жетва

Цена по договор.

+38977975533

+393293565852 (вибер)
Нема посетени огласи
Кон почеток