Македонски | Shqip | English |

TRAKTORSKA PRIKOLICA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Saso-prom 22 дек. 17:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

650 ЕУР

Локација: Виница
Возила : Приклучни машини
PRIKOLICATA E MNOGU JAKA NAPRAVENA 5tonska SO INSTALACIJA NAZAD I SO STANDARDNI DIMENZII NE E KIPER NEMA DOKUMENTI
Нема посетени огласи
Кон почеток