Македонски | Shqip | English |

Traktor

Се продава од: Vanco 24 фев. 18:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Виница
Возила : Трактори
Марка: Друга марка
Модел: Landini
Traktor Landini R8000, dupla vucna i vo odlicna sostojba!
Info:
+38977975533
+38970473838
Нема посетени огласи
Кон почеток