Македонски | Shqip | English |

Bager O&K vo odlicna sostojba

Се продава од: Baga Vinica 08 мар. 12:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Виница
Возила : Градежни машини
brodavam bager O&K 7000 t vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток