Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 12-13

Оглас од претпријатие. Се продава од: Agro-Bar Doo 12 мар. 11:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Локација: Виница
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 12-17
Mercedes 1213
Dizel

Нема посетени огласи
Кон почеток