Македонски | Shqip | English |

Cileri za greenje i ladenje i klima kanali

Се продава од: sasko 30 мар. 15:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Виница
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Се продаваат 8 Чилера за греење и ладење со вентилатори за дување.Може самостојно да се користат или во климатизациони канали.Имаме поголема количина на клима канали ИСОВЕР кои служат за водење на топол или ладен воздух до посакуваното место.Се користат во кафичи ,конфекции или работни објекти.
Нема посетени огласи
Кон почеток