Македонски | Shqip | English |

Cileri za greenje i ladenje

Се продава од: sasko 01 јан. 18:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Виница
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Се продаваат 8 Чилера за греење и ладење со вентилатори за дување.Може самостојно да се користат или во климатизациони канали.
Нема посетени огласи
Кон почеток