Македонски | Shqip | English |

Stolbna klima ured za ladenje i greenje

Се продава од: sasko 01 јан. 18:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

480 ЕУР

Локација: Виница
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Се продаваат 3 столбни клими за ладење и греење погодни за деловен простор или конфекција .Цена за 1 бр е 350 еур
Нема посетени огласи
Кон почеток