Македонски | Shqip | English |

Tenda Wireless N300 ruter

Се продава од: Go 19 фев. 11:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 200 МКД

Локација: Виница
Се продава нов рутер (отворен и уклучен во струја само еднаш). Купен е 1650 денaри од Цикара компјутери Берово. Рутерот доаѓа во оригиналното пакување, со адаптер, Lan кабел и прирачник. Има одличен домет до 100 m3 и супер брзина на интернет. Потекло -Полска.
Нема посетени огласи
Кон почеток