Македонски | Shqip | English |

HP Proliant ML150 G6

Се продава од: Branko 05 мар. 14:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Виница
Производи : Десктоп компјутери
Марка: HP
Модел: Drug model
HP Server ML150
Xeon quad core E5504
Ram 12 GB DD3 triple channel
3xSAS HDD 146 GB 15K
HP Smart Array P410 RAID Controller

Mnogu malce koristen
Нема посетени огласи
Кон почеток