Македонски | Shqip | English |

MacBook Pro 15

Се продава од: Electronic Gadgets 12 мар. 01:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

700 ЕУР

Локација: Виница
Производи : Лаптопи/Notebook
Марка: Apple
Модел: MacBook Pro
Ново: сосема нова, неискористена, неотворена, неоштетена содржина во оригиналното пакување (каде што е пакливо). Пакувањето треба да биде иста како она што се наоѓа во малопродажната продавница, освен ако предметот не е рачно изработен или пак е спакуван од страна на производителот во не-мало пакување, како што е непечатено кутија или пластична кеса.

Било кој заинтересиран купувач треба да ве контактира за повеќе информации Whatsapp подолу

WhatsApp: 1 - (985) 606-3595
Нема посетени огласи
Кон почеток