Македонски | Shqip | English |

Kuka 200m2 vo Vinica

Се продава од: kuka 23 дек. 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 10
Адреса: ул.илинденска виница
Површина: 200 m2
Локација: Виница
Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sprata so 2 zasebni vleza (2stana) + podrum
Informacii na telefon: 075 543 149
Нема посетени огласи
Кон почеток