Македонски | Shqip | English |

CARTIER FARNCUSKI CASOVNIK

Се продава од: Go 28 јан. 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 300 МКД

Локација: Виница
Производи : Машки
Часовникот е нов, француски бренд на часовник. Со кожена каишка, водоотпорен, покажува дата и сите стрелки се исправни и работат, најмалата црвена стрелка ги брои секундите. + следува кутија.
Нема посетени огласи
Кон почеток