Македонски | Shqip | English |

NOMOS GERMANSKI CASOVNIK

Се продава од: go 28 јан. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 200 МКД

Локација: Виница
Производи : Машки
Часовниците се нови, Made in Germany, изработени од нерѓосувачки челик, со оригинална сопствена батерија, водоотпорни до 30m, сите стрелки се исправни и работат, најмалата црвена стрелка ги брои секундите. + кутија
Нема посетени огласи
Кон почеток