Македонски | Shqip | English |

TISSOT PRS 516 Chronograph

Се продава од: go 28 јан. 15:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

13 000 МКД

Локација: Виница
Производи : Машки
Часовникот е нов и оригинален, водоотпорен (тестирано и потврдено),купен од Белгија. Часовникот е без гаранција. Часовникот е Quartz. Сите спецификации ги има на една од сликите. Не правам замена за ништо.
Нема посетени огласи
Кон почеток