Македонски | Shqip | English |

ELECTRO VOICE 15ki + PRO AUDIO AKTIVNA MIKSETA

Се продава од: Душан 02 мар. 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

490 ЕУР

Локација: Виница
Инструменти : Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема
Тросистемски звучници Electro Voice 15.3 со 15ка бас, 10ка среден и хорна + Pro Audio активна миксета со ефекти....
490 евра комплет звучниците со миксетата и кабли... цената е фиксна!
Можна е замена за Dynacord миксета.
БАРАЈТЕ МЕ НА...... 077 498 057 .......
Нема посетени огласи
Кон почеток