Македонски | Shqip | English |

Weltmeister Supita

Се продава од: Ljubomir 18 дек. 11:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Виница
Инструменти : Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци
Марка: Друга марка
Модел: Weltmeister
Supitata e zacuvana i vo dobra sostojba.

Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток