Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 -07

Се продава од: borco Вчера 16:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Богданци, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Kolata e vo odliicna sostojba, garazirana.
Registrirana do 12.2018
Smeneto ujle, filtri, kaisi, zatezaci
Novi plocki napred i nazad
Нема посетени огласи
Кон почеток