Македонски | Shqip | English |

BMW 530 M-Packet Facelift

Се продава од: Dalibor Вчера 10:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Богданци, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
-- REGISTRACIJA DO 05.01.2019
-- ZELEN KARTON
-- NOVI 4 GUMI
-- SERVISIRANA PRED 2000 KM

-- KLIMATRONIK DVOZONSKI
-- TEMPOMAT
-- BORD KOMPJUTER
-- PARKING SENZORI
-- NAVIGACIJA
-- KOMANDI NA VOLAN
-- KOZEN VOLAN
-- KOZEN KREM ENTERIER
-- XENON SVETLA KRATKO , DOLGO I -HALOGENKI
-- 4X ELEKTRIKA NA STAKLA
-- 2X ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-- GREACI NA SEDISTA
-- ESP , AIR BAG , SERVO , CENTRALNO
-- ELEKTRIKA NA SEDISTA I VOLAN
-- 18" ALUMINSKI BANDASI-M packet
-- PRVA REGISTRACIJA 30.12.2008
Нема посетени огласи
Кон почеток