Македонски | Shqip | English |

Ford Escort

Се продава од: Dimitar 25 мај 16:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Богданци, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Escort
Продавам форд ескорт пикап цел или дел по дел.

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток