Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7dcti

Се продава од: Vladimir Вчера 01:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Богданци, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Opel astra 1,7 dcti, 2004 godina. Registrirana do 20.12.2019.vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток