Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 TDI

Се продава од: Riste 25 мај 11:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Богданци, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Vw Golf V 1.9 TDI 77Kw 105 hp 180.000 km realni registriran do 02.2019 godina vo odlicna sostojba. OD oprema poseduva: klima, bord kompjuter, el na stakla,ABS,SRS,ASR,CD radio.Cena po dogovor


Riste 077877475
Tose 078638547
Нема посетени огласи
Кон почеток