Македонски | Shqip | English |

Poluprikolka Krone

Се продава од: Vladimir Вчера 11:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

45 ЕУР

Локација: Богданци, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Krone
Poluprikolka krone 2004godina,registrirana ,klučevi za kontenjer,gumi 90%.+schimitz 98-god.na diskovi.
Нема посетени огласи
Кон почеток