Македонски | Shqip | English |

DAF XF

Се продава од: VLADO Вчера 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

7 000 ЕУР   10 000 ЕУР

Локација: Богданци, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
daf xf 95 2002,2003 i 2004-registrirani so zelen karton ,novi gumi,klima,webasto
Нема посетени огласи
Кон почеток